top of page
Rezervace pobytu

Děkuji za rezervaci! Brzo Vás budu kontaktovat!

Pobyty 

V pátek odpoledne vyrazíme z města do přírody (vlakem, autem…), vše sbaleno v batohu na zádech, takže si vezměte opravdu jen to, co nutně potřebujete. Půjdeme cca 5 km do lesa, kde si najdeme místo k přespání pod širákem, nebo pod plachtou, pod přístřeškem, pokud nějaký bude k dispozici, uděláme si oheň, poklábosíme a uděláme si nějaký rituál.

Druhý den (sobota) půjdeme trasu kolem 10-12 km, budeme dělat přestávky, odpočívat, vykoupeme se, zastavíme se na limču či pivo… Večer si uděláme oheň, posedíme, zazpíváme a zase si usteleme pod širákem…


Poslední den (neděle) se budeme pomalu vracet do civilizace, ale než se do ní vrátíme, ještě se ukotvíme v tom, co jsme prožily a v odpoledních hodinách se vrátíme zpět domů. Přesné detaily nebudu prozrazovat, protože i to je součástí „cesty“. ​

Přibližný program

Tento typ pobytu je čistě ve spojení s přírodou, budeme celou dobu venku, v lese. Budeme se napojovat samy na sebe, na svůj vnitřní klid a na přírodu. Vystoupíme z našeho domácího komfortu a třeba si sáhneme i trochu na svoje fyzické dno, ale tím se vyčistíme a bude se nám lépe napojovat na sebe.

Babský vandr

Ceny a termíny

Babský vandr

14.-16.6.2024

Cena

od 1 490 Kč

Také se sejdeme v pátek navečer, ale budeme ubytované v penzionu, chatě, chalupě, budeme tedy spát v budově se sprchou, záchodem. Budeme se napojovat samy na sebe skrze přírodu, hudbu, tanec, rituály, vyrazíme na výlet, večer posedíme v kruhu, klidně i u ohně, ale budeme spát v posteli.

 

V neděli bude další zábavný program k tomu, abychom se učily mít se rády a být se sebou spokojené. V odpoledních hodinách se budeme ubírat k domovu.

Ani zde nebudu prozrazovat přesný program hodinu po hodině. Vše se vyvíjí, mění, a i to je součástí naší „cesty“.

Babský víkend

Ceny a termíny na podzim

bottom of page