top of page
chalupa-zitkova_edited.jpg

Babský víkend

7.-9.10.2022 - Bílé Karpaty - Žítková

Vědomá chůze, vzájemné sdílení slov a pocitů a modrost přírody může přinést nové vhledy, klid a lásku do našich duší….

Pojďte to zažít na odlehlé místo od shonu a civilizace do nádherné přírody Žítkové v Bílých Karpatech.

Po jarních a letních vandrech pomalu nastává čas se stáhnout pod střechu a to do chalupy na samotě obklopené sadem, loukami, lesem, potokem a skalkami, bez signálu i internetu…. Prostě odpočnout a spočnout a pobýt samy se sebou a v kruhu žen.

Bude to trošku dobrodůžo, protože chalupa není přemoderně vybavena a ani k ní nedojedeme autem….  Takže věci do batohu, od auta budeme muset kousek popojít (500m), abychom se pod tu střechu dostaly. Místo ledničky slouží sklep, místo ústředního topení kamna, místo WC kadibudka – dalo by se říct, že to bude takový přechodový pobyt mezi babskými vandry a babskými víkendy.

Program bude od pátku 7.10.2022 cca od 18-19 hod, jak přijedeme a ubytujeme se, seznámíme se, posdílíme, povykládáme…. Sobota 8.10. výlet po okolí, určitě pro Vás připravím nějaké překvápko, večer posezení u ohně (pokud počasí dá) a neděli 9.10. také využijeme nádherné podzimní přírody a pobudeme venku, odjezd cca 14 hod.

Jídlo, spacák, plavky sebou.

Pokud váháte a nedovedete si představit, co Vás čeká, zavolejte nebo napište nebo se ještě podívejte na popis víkendu z Nových Hradů tady

bottom of page