top of page
Horní Dubenky_edited.jpg

Babský víkend

únor 2023 - Horní Dubenky

Vědomá chůze, vzájemné sdílení slov a pocitů a modrost přírody může přinést nové vhledy, klid a lásku do našich duší….

Tentokrát to můžete zažít v malé vesničce na Vysočině nedaleko Počátků a Svaté Kateřiny.

Tento pobyt nás čeká v listopadu, kdy už bude chladnější počasí a proto určitě uvítáme komfortnější ubytování v penzionu, kde o teplo bude postaráno ústředním topením, na záchod nebudeme muset vybíhat ven do zimy a lednička v kuchyňce bude také normální :)

Program bude od pátku únor 2023 cca od 18-19 hod, po příjezdu se ubytujeme, seznámíme, posdílíme, povykládáme…. Třeba si i něco zahrajeme nebo vytáhneme nějaké karty… dle nálady a chuti, rozhodně nebudeme na nic tlačit ani hrotit. V sobotu vyrazíme na kamenný kruh Druidů, který jsme navštívily letos na jaře a byl to ohromný zážitek. Tentokrát sílu a energii vyzkoušíme na podzim a taky mrkneme, jestli pramen řeky Jihlavy třeba nezamrznul :) Opět mám v plánu připravit nějaké překvapení v podobně hosta nebo něčeho jiného (wellness). Neděli využijeme také k pobytu v přírodě a vyjdeme si ještě na procházku, odjezd cca 14 hod.

Jídlo a plavky sebou.

Pokud váháte a nedovedete si představit, co Vás čeká, zavolejte nebo napište nebo se ještě podívejte na popis víkendu z Nových Hradů tady

bottom of page